У Скалаті Підволочиського району відбулись змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки»

 Вівторок, 04 жовтня 2016 23:35
Опубліковано в Тернопільська область

30 вересня 2016 року у Скалаті Підволочиського району, що на Тернопільщині, відбулись змагання серед учнів 4-х класів „Перші кроки” в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів „Спорт для всіх” – в парках і скверах”.

Цього чудового сонячного дня міський стадіон гомонів дзвінкими дитячими голосами, адже тут повинні були відбутись змагання, до яких усі діти посилено готувались: виконували комплекс вправ ранкової зарядки, тренувались у різноманітних естафетах на швидкість і на спритність, виконували вправи на розтягування.

Взяти участь у „Перших кроках” готувались не тільки учасники із самого Скалата – команда Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів, але й шкіл, що знаходяться не дуже далеко.

Позмагатись між собою та визначити, хто найкращий, з'їхались діти із Остап'ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Колодіївської школи ЗОШ І-ІІІ ступенів, Староскалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Магдалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені родини Голоядів.

Спочатку діти виконували на оцінку комплекс вправ ранкової зарядки під команду учня без допомоги вчителя, де оцінювалась чіткість та синхронність виконання вправ. Далі п'ять хлопців та п'ять дівчат змагались в естафетах біг „Змійкою”, естафеті зі скакалкою, „Баскетбол”, „Ведення м'яча”, „Боулінг”.

Болільники переживали та підтримували свої команди, а результати виявились такими: перше місце з результатом 8 очок завоювала команда Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце, набравши 12 очок, виборола команда Остап'ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце, завоювавши 18 очок, посіла команда Староскалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всього одним очком, набравши 19 очок, призерам поступилась команда Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла четверте місце.

Ще довго школярі не могли вгамувати свої переживання та бурхливі позитивні емоції.

Переможці та призери отримали грамоти, медалі призи на згадку від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Організували справжнє спортивне свято для четвертокласників:

Скалатський міський голова Савончак Петро Васильович, відділ освіти Скалатської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.