У Тернополі розпочались змагання серед учнів четвертих класів “Перші кроки”

06.11.2019
Тернопільська область

5 листопада 2019 року у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 23 зібрались сім команд-учасниць змагань, які представили свої школи, серед учнів четвертих класів “Перші кроки”.

Спочатку п'ятнадцять учнів з кожної команди виконували комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки під керівництвом учня без допомоги вчителя.

Далі  п'ять хлопців та п'ять дівчат  змагались у різноманітних цікавих естафетах, а саме: “Біг змійкою”,“Естафета зі скакалкою”,“Баскетбол”,“Спритні та швидкі”,“Боулінг”.

Дві години тривали спортивні баталії, а  вболівальники дружно підтримували кожну команду-учасницю змагань.

В результаті перше місце виборола команда Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20, друге місце завоювала команда  Тернопільської загальноосвітньої школа І-III ступенів № 11, третє  місце посів спортивний колектив  Тернопільської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 23, четверте місце - у команди  Тернопільської класичної гімназії – усі чотири вищеназвані колективи спортивні колективи вийшли до фінальних змагань, які відбудуться 8 листопада 2019 року о 14 годині  в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 ім. Віктора Гурняка.

Команда – переможець та команди – призери отримали грамоти, а учасники – відзнаки  про участь у змаганнях.

Організатори змагань: Управління освіти Тернопільської міської ради, Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.