Відкритий обласний турнір з швидких шахів та шашок у Тернополі

03.10.2019
Тернопільська область

З нагоди  Міжнародного дня людей похилого віку у приміщенні шахово-шашкового клубу «Авангард» міста Тернополя 1 жовтня 2019 року відбулись змагання з шашок та шахів  серед чоловіків 60 років і старші.

Спочатку змагались любителі шашок, а після цього розпочались змаганнясеред шанувальників шахів.

Після шестигодинних баталій у шахах і шашках результати виявились такими: перше місце виборов Тарас Турчин,  друге місце завоював Ростислав Шумський, третє місце виборов Орест Палихата.

У змаганнях з шахів перше місце виборов Віктор Юзюк, друге місце завоював Борис Волянюк, третє місце посів Петро Монько.

Найстарший учасник змагань – Сава Цигипало, йому 75 років, нагороджений призом від “Спорту для всіх”, а переможці та призери – грамотами та медалями, учасники – призами з логотипом “Спорт для всіх”.

Організували змагання:Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», колективне підприємство Шахово-шашковий клуб «Авангард», м. Тернопіль.