Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Олімпійське літо» відвідали «Лісову пісню»

 П'ятниця, 18 серпня 2017 01:47
Опубліковано в Тернопільська область

14 серпня працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» відвідали стаціонарний оздоровчий заклад «Лісова пісня» Борщівського району.

Діти з нетерпінням чекали на спортивні змагання та цікаві естафети, адже ще трохи і скоро закінчиться «Олімпійське літо», не просте, а міцне та спортивне.

Учасники змагань, а їх було 104, з радістю поринули у цікавий та незабутній світ спортивних естафет та розваг. А випробовувати себе було у чому – це «Біг змійкою», «Ведення мяча», «Флорбол», «Боулінг», «Мішечки», «Фрізбі», «Човноковий біг», естафети з обручами та стрибки на скакалці, естафети на спритність.

Чудова сонячна погода сприяла змаганням. Здоров'я та чудовий бадьорий настрій отримали не тільки усі учасники спортивних випробувань, але й організатори та судді.

Найбільш активні хлопці та дівчата отримали чудові призи від Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» з логотипом «Спорт для всіх», але ніхто з учасників змагань не залишився без призів – вони отримали відмінні зошити від Видавництва «Школярик».