Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота» розпочався на Тернопільщині

 Вівторок, 12 квітня 2016 00:30
Опубліковано в Тернопільська область

Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щороку проводять Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Він проходить не лише в населених пунктах всієї України, але й у нас на Тернопільщині з 1 до 30 квітня 2016 року. Головною метою Місячника є покращання умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Працівники Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та ФСТ «Динамо» долучилися до Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота».

Чудова сонячна погода, зелень, що буяє навколо спортивних майданчиків та пахощі дерев, що розпочали цвітіння створили в учасників акції чудовий святковий настрій. Робота здавалась зовсім не обтяжливою. Працівники прибирали торішнє листя та складали його у мішки, тому зелений газон набув чудового свіжого кольору.

Допомогу в облаштуванні місць для занять фізичною культурою і спортом надавали і волонтери Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, які фарбували спортивні споруди для занять фізичною культурою. Адже мешканці навколишніх будинків із задоволенням вправляються у підтягуванні на поперечині, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи та в упорі на паралельних брусах.

Подібні суботники з облаштування місць для занять спортом проходять у великих та малих містечках Тернопільщини, зокрема в Гусятинському, Шумському, Чортківському та Теребовлянському районах.

Організатори закликають усіх мешканців Тернопільщині долучитись до проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» на своїх територіях - біля будинків, у парках і скверах, там, де проживаєте Ви та Ваші діти. Облаштовуйте місця для занять фізичною культурою та спортом та займайтесь на здоров’я!