Всеукраїнський місячник „Спорт для всіх-спільна турбота” крокує Тернопільщиною

 П'ятниця, 21 квітня 2017 01:34
Опубліковано в Тернопільська область

Всеукраїнський місячник „Спорт для всіх-спільна турбота” проводиться

з 01 по 30 квітня 2017 року в населених пунктах усієї України.

Він проходить у великих та малих містечках Тернопільщини. У нашому місті відбувається прибирання у загальноосвітніх та спортивних школах, майданчиках за місцем проживання населення. Зокрема, учні спортивних шкіл разом з тренерами проводять прибирання територій та місць, де вони тренуються.

Мабуть у наш час, коли дуже актуальна гіподинамія, тобто у дітей та дорослих недостатня рухова активність, діти сидять спочатку у школі, потім над уроками, а потім за комп 'ютером, дуже важливо займати своїх дітей фізичною культурою і спортом. Тому батьки і самі діти повинні спільними зусиллями облаштувати спортивні майданчики біля місць власного проживання, щоб можна було пограти у футбол, волейбол, виконати звичайну ранкову зарядку, виконати вправи для розвитку сили, такі, як згинання та розгинаня рук в упорі лежачи, тобто „віджимання”, або згинання та розгинаня рук в упорі на брусах-це для юнаків, або вправи для розвитку гнучкості не тільки для дітей, але для дорослих.

Тому дуже важливо прибрати: підмести майданчики, викинути минулорічне сміття, пофарбувати спортивне обладнання, навіть найелементарніші лавки чи футбольні чи хокейні ворота, які можуть слугувати напростішим тренажером для занять зранку або увечері.

Головною метою Місячника є покращення умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Звідси відповідно випливають цілі та завдання місячника.

Це упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення до участі громадськості;

Стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців жилих мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі;

Проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги громадськості, державних та недержавних установ і організацій, засобів масової інформації щодо питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою;

Запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

 

ЗАКЛИКАЄМО ВАС ТА ВАШИХ ДІТЕЙ

завжди бути у відмінній спортивній формі та

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ОХОЧИХ

взяти активну участь у благоустрої спортивних майданчиків

за місцем проживання вашої родини !

„Спорт для всіх – спільна турбота!”

Переможець, призери та 50 найактивніших волонтерів у кожному із 27 регіонів України нагороджуються дипломами від Всеукраїнського Центру Фізичного здоров'я населеня „Спорт для всіх”.