Змагання до Дня Святого Миколая на Тернопільщині

 Понеділок, 16 грудня 2019 11:34
Опубліковано в Тернопільська область

до Дня Святого Миколая учні Скалатської міської об’єднаної територіальної громади визначили найшвидшу, найспритнішу та найзгуртованішу спортивну команду з дев'яти населених пунктів.

Організували спортивне свято для дітей Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” спільно зі Скалатським комунальним центром фізичного  здоров’я населення „Спорт для всіх” та   відділом освіти Скалатської міської ради.

У складі команд дітей – 8 учнів, по одній дівчині та хлопцю, які навчаються у 4,5,6,7 класах, що здобувають освіту  у школах Скалатської міської об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, це дві команди Скалатської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Староскалатської ЗОШ І- ІІІ ступенів, Полупанівської  ЗОШ І-ІІ ступенів, Кривенської ЗОШ І-ІІ ступенів, Магдалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.родини Голоядів, Городницької ЗОШ І-ІІ ступенів, Остап'ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новосілківької ЗОШ І-ІІ ступенів та Подільського навчально-виховного  комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад".

Усі команди – учасниці виявили неабияку волю до перемоги, адже вони захищали честь своєї школи та  рідного села та міста, де народились та зростають.

Протягом двох годин тривали напружені спортивні двобої в естафетах. Та ось настав час визначити переможців.

Перше місце виборола команда Магдалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.родини Голоядів друге місце завоювали учні Староскалатської ЗОШ І- ІІІ ступенів, третє місце посіли хлопчики і та дівчатка  Городницької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Команда – переможець та команди – призери отримали грамоти, медалі, а усі учасники – відзнаки з логотипом “Спорт для всіх”, а  ще солодкі подарунки від Святого Миколая.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” висловлює щиру подяку начальнику відділу сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації  Ігорю Чорному за надані солодкі святкові подарунки від Святого Миколая для усіх учасників змагань.