Змагання серед учнів 4-х класів “Перші кроки” в мікрорайоні “Центр”

11.11.2019
Тернопільська область

6 листопада 2019 року у спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбулись змагання серед учнів 4-х класів “Перші кроки” .

Аби посперечатись між собою зібрались шість команд-учасниць мікрорайону “Центр”.

Вихор різноманітних емоцій захопив учасників змагань, які змагались за вихід до фінальних змагань, які відбудуться 8 листопада 2019 року о 14 годині  в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 ім. Віктора Гурняка.

Спочатку п'ятнадцять учнів з кожної команди виконували комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки під керівництвом учня без допомоги вчителя.

Далі  п'ять хлопців та п'ять дівчат  змагались у різноманітних цікавих естафетах, а саме: “Біг змійкою”,“Естафета зі скакалкою”,“Баскетбол”,“Спритні та швидкі”,“Боулінг”.

Всі команди продемонстрували волю до перемоги, а призові місця розподілись наступним чином: перше місце завоювала Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24, друге місце виборола Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18,третє місце посіла Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25, четверте місце – у спортивного колективу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5.

Команда – переможець та команди – призери отримали грамоти, а учасники – відзнаки  про участь у змаганнях.

Організатори змагань: Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Управління освіти Тернопільської міської ради.