Cпортивне свято з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Нововолинську

 Вівторок, 12 квітня 2016 23:50
Опубліковано в Волинська область

Жителі міста Нововолинська дуже активно долучилися до проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Отож, у п’ятницю, 8 квітня 2016 року на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» відбулося спортивне свято з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, яке організували відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому та Нововолинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Такі заходи сконцентровані на тому, щоб рухова активність, систематичні заняття фізичною культурою та здоровий спосіб життя стали нормою для людей різних вікових категорій від дошкільнят до людей похилого віку.

Програма заходу включала показові виступи з теквондо клубу «Дінамік» (керівник Дмитро Романюк), комплекс загальнорозвиваючих вправ зі спортивним інвентарем та міні-марафон «Біжу заради здоров’я дітей» за участю педагогів та учнів школи №9. Під час заходу учасники мали можливість не тільки весело провести час, розважитися, а й навчитись виконувати різні вправи з спортивним інвентарем.

Усі команди-учасниці заходу були нагороджені спортивним інвентарем та кольровими кульками від організаторів та спонсорів, а також виявили бажання надалі брати участь у таких заходах.