Девята спартакіада серед державних службовців стартувала у Володимирі-Волинському

 Понеділок, 13 червня 2016 11:21
Опубліковано в Волинська область

Урочисте відкриття VIIІ обласної спартакіади «Здоров’я» серед державних службовців відбулось на базі спортивного комплексу Володимир-Волинського міського центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» 9 червня 2016 року.

До Володимира-Волинського прибуло команд-учасниць першої групи – районні державні адміністрації та їхні структурні підрозділи, територіальні підрозділи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади районного рівня.

Всього у заході взяло участь 200 держслужбовців.

Програма обласної спартакіади включає змагання з 5 видів: волейбол, шашки, шахи, міні-футбол та настільний теніс.

Також під час спартакіади була проведена всеукраїнська акція з протидії шкідливим звичкам «Червона карта».

В особистому заліку за підсумками результатів у змаганнях за видами спорту призові місця спартакіади розподілились наступним чином:

У змаганнях з фут залу переможцями стала команда Горохівської РДА, друге місце у команди Маневицької РДА, третє – у команди Шацької РДА.

У змаганнях з волейболу перемогла команда Ковельської РДА, срібло виборола команда Любешівської РДА, і замкнула трійку призерів команда Камінь-Каширської РДА.

Узагальнокомандному заліку за підсумками результатів у змаганнях за видами спорту призові місця спартакіади розподілились наступним чином:

І місце – команда Ковельської райдержадміністрації

ІІ місце – команда Маневицької райдержадміністрації

ІІІ місце команда Любешівської райдержадміністрації