Фестиваль з баскетболу серед ветеранів «Кубок Міняйла – 2016» відбувся у Нововолинську

 Вівторок, 29 березня 2016 00:25
Опубліковано в Волинська область

26 березня в Будинку спорту СОКу “Шахтар” відбувся фестиваль з баскетболу серед ветеранів “Кубок Міняйла-2016″. Організатори змагань – відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому, Волинський обласний та Нововолинський міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», дирекція СОК «Шахтар». Фестиваль проводився з метою масового залучення ветеранів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, визначення найсильніших команд і спортсменів.

Фестиваль присвячений ветерану спорту, голові міської ради ветеранів у галузі фізичної культури та спорту, тренеру з баскетболу ДЮСШ м. Нововолинська Михайлу Федоровичу Міняйлу, якому виповнилося 84 роки. На відкритті змагань ветерана вітати керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Магдесюк Вікторія, начальник відділу у справах молоді та спорту виконкому Нововолинської міської ради Супркнюк Тетяна та вихованць Михайла Федоровича – Перевізник Віктор.

В результаті визначились переможці та призери змагань.

Третє місце посіла команда СОКу «Шахтар». Друге місце у турнірній таблиці зайняла команда м.Червонограда. А переможцями турніру, проявивши характер та волю до перемоги, стали баскетболісти з м. Нововолинська.

На закритті спортивно - масового заходу переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами і грамотами від організаторів та спонсорів фестивалю.