Фестиваль «Молодь – за здоровий спосіб життя» пройшов на Волині

 Вівторок, 30 червня 2015 15:53
Опубліковано в Волинська область

28 червня Комітет по фізичній культурі та спорту, відділ сім’ї та молоді Луцької міської ради спільно з Волинським обласним та Луцьким міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в парку ім. Лесі Українки міста Луцька, провели фестиваль «Молодь – за здоровий спосіб життя» присвячений Олімпійському Дню та Дню молоді.

Програма Фестивалю включала в себе такі види – забіги на різні дистанції, стрітбол, шахи, шашки, піднімання гирі, конкурси, вікторини, забави, показові виступи спортсменів, виступи молодіжних колективів, представлення молодіжних громадських організацій, спортивна лотерея. Участь у Фестивалі взяли всі охочі, що не мали протипоказань до занять фізичною культурою та спортом з різних областей України, представники фізкультурно-спортивних товариств та відомств, громадських спортивних організацій, команди та окремі учасники з міст та районів Волинської області.

Під час заходу, у рамках Олімпійського дня, відбулись масові забіги на дистанції – 50, 100, 200, 300, 1000 м серед людей різних вікових категорій та людей з особливими потребами (5 – 7 років; 8 – 10 років; 10 – 12 років; 13 – 15 років; 16 і старші).

Крім того, в зоні «Спорт для всіх», яку організували Волинський обласний та Луцький міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувалися різноманітні спортивно-масові конкурси – дартс, вимірювання сили кисті, набивання футбольного м’яча, настільний футбол, піднімання гирі та вікторини. Усі учасники, які взяли участь у цих масових заходах були нагороджені олімпійською атрибутикою, а переможці та призери змагань отримали призи від організаторів та спонсорів.