Фестиваль з шахів «ВОЛИНЬ-ПІВНІЧ» з нагоди 31-ї річниці аварії на ЧАЕС

 Середа, 17 травня 2017 00:44
Опубліковано в Волинська область

14 травня 2017 року з нагоди 31-ї річниці аварії на ЧАЕС у місті Камінь-Каширський відбувся щорічний фестиваль з шахів «ВОЛИНЬ-ПІВНІЧ».

Організував та провів захід Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Камінь-Каширським СК «Фортеця».Метою фестивалю є популяризація гри в шахи, серед населення Волинської області, що постраждало внаслідок аварії на ЧАЕС; підвищення спортивної майстерності та обмін досвідом шахістів області; залучення мешканців Волинської області , шанувальників здорового способу життя, до занять фізичною культурою та спортом; налагодження дружніх відносин з шахістами області .

У фестивалі взяло участь 35 гравців з міст та районів Волинської області. Змагання проводилось за правилами швидких шахів за Швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 15 хвилин на партію кожному учаснику.

Серед жінок перше місце виборола Зінаїда Воробйова із міста Камінь-Каширський, друге місце завоювала Марина Бідзюра із села Заболотці Іваничівського району, а третьою стала Інна Бутель із міста Камінь-Каширський.

У чоловічому протистоянні переміг Микола Бранчук із міста Володимир-Волинський, друге місце посів Віталій Баюн із міста Володимир-Волинський, а третє місце зайняв Олександр Новокрещенов із міста Ковель.

Переможців та призерів дипломами, грамотами, медалями, кубками і статуетками Від Волинського обласного та Камінь-Каширського міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».