Фінал обласного фестивалю «Веселі старти» під гаслом «Здорові діти – здорова нація»

 Понеділок, 29 лютого 2016 16:18
Опубліковано в Волинська область

25 лютого 2016 року в торгово-розважальному центрі «ПОРТ СІТІ» (м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1) відбувся довгоочікуваний фінал обласних змагань «Веселі старти» під гаслом «Здорові діти – здорова нація», який організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Волинською обласною державною телерадіокомпанією.

Даний захід входив у низку заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" відповідно до Указу Президента України від 9 лютого 2016 року № 42/2016 з метою створення сприятливих умов для зміцнення здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності, забезпечення реалізації права особи на оздоровчу рухову активність та формування ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоров'я.

У фіналі змагань взяли участь 22 команди-переможниці ІІ етапу обласного фестивалю «Веселі старти» серед учнів 3–4 класів із районів та міст обласного значення. Всього цей спортивно-масовий захід залучив 6 985 діток.

Змагання за традицією розпочалися урочистим відкриттям, на якому виступили з привітальним словом заступник голови Волинської обласної ради Карпюк Роман, заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, директор Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад, заслужений журналіст України Юрій Яцюк, провідний спеціаліст обласного відділення комітету по фізичному вихованню та спорту МОН України Довганюк Володимир, начальник відділу молоді управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Сеник Тетяна та керівник арени «Generator» торгово-розважального центру «Порт CITY» Оксана Вознюк. Також перед початком змагань показовими виступами усіх учасників та гостей заходу привітали вихованці Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Спортивна програма «Веселих стартів» складалася з п’яти комплексних естафет: «Садіння картоплі», «Стрибунці», «Флорбол», «Фітбол» та «Набивання кульки».

За підсумком проведених змагань вже другий рік поспіль найкращий результат показала команда із м. Луцька, яку представляла НВК № 22, директор Кучер Лариса. Срібним призером стала команда Прилісненської ЗОШ Маневицького району, директор Валентина Бузко, а замкнула трійку призерів команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –гімназія» смт. Стара Вижівка, директор Резь Марія.

Після завершення напружених змагань з естафет, розпочався конкурс дитячого малюнку на тему «Спорт для всіх» - за здоровий спосіб життя». За рішенням організаторів змагань та суддівської колегії кращими малюнками було названо колективні роботи учнів із ЗОШ І-ІІІ ст. с. Підгайці Луцького р-ну, с. Льотниче Володимир-Волинського р-ну та НВК «Ківерцівська ЗОШ І ст.- Ківерцівська районна гімназія».

Переможців та призерів фінальної частини фестивалю нагородили кубками, медалями, грамотами та дипломами відповідних ступенів, а також цінними призами від організаторів змагань та відділення НОК України у Волинській області.

Підсумовуючи результати усіх етапів «Веселих стартів», можна впевнено сказати, що змагання сподобалися дітям та викликали у них інтерес до занять фізичною культурою та мотивацію до здорового способу життя.