ІІ обласний фестивал зі стрітхокею «Адреналін Стріт»

 Вівторок, 17 листопада 2015 02:19
Опубліковано в Волинська область

14-15 листопада 2015 року на роледромі спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті» м. Луцьк відбувся ІІ відкритий обласний фестиваль зі стрітхокею «Адреналін Стріт», який організували Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з керівництвом спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін Сіті».

 

Стрітхокей вважається екстремальним та видовищним хоч і дуже молодим видом спорту. Зараз він вже має багато прихильників по всій Україні і в тому числі в місті Луцьку. Отож, на місцевому ролердромі зібралось 4 любительські команди, в складі яких виступали учасники від 16 років і старші. Участь у турнірі прийняли команди «Дніпро» із Дніпропетровська, «Тельбін райдерс» із Києва та дві команди із Луцька «Спартак Екстрим» і «Ракети».

 

Змагання зі стрітхокею проходили за коловою системою, тож кожна команда мала змогу випробувати свої сили з усіма суперниками. У результаті напружених матчів місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином – перше місце виборола команда «Тельбін райдерс», друге місце – у команди «Ракети», третє – ХК «Дніпро» й четверте – «Спартак Екстрим».

 

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами, дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Кубком і призами від спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті».

 

На трибунах зібралося чимало вболівальників, які підтримували учасників змагань та просто насолоджувались цим видовищним видом спортом. На майбутнє організатори турніру планують залучати ще більше команд-учасниць до участі у змаганнях з метою пропаганди здорового способу життя, організації активного та змістовного дозвілля, а також популяризації стрітхокею як виду спорту.