ХІ обласний фестиваль з пляжного волейболу на кубок Волинського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

 Вівторок, 19 липня 2016 11:02
Опубліковано в Волинська область

14-17 липня 2016 року на озері Згоранське, с. Згорани Любомльського району Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»спільно з сектором молоді та спорту Любомльської райдержадміністрації та Згоранською сільською радою провели ХІ обласний фестиваль з пляжного волейболу за програмою Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та масових заходів «Олімпійське літо 2016».

Головною метою даного заходу є залучення населення області до рухової активності та занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, організація активного, змістовного дозвілля в місцях масового відпочинку населення, а також розвиток пляжного волейболу в області.

У змаганнях взяли участь 46 команди у вікових категоріях: чоловіки до 35 років, 36-45 років, 46 років і старші, жінки. На фестиваль завітали команди з Волинської (м. Луцьк, м. Ковель, м. Володимир-Волинськ, смт. Шацьк, смт. Стара Вижівка, с. Згорани), Рівненської (команда смт. Млинів, м. Вараш) та Львівської областей (команди м. Львів, м. Сокаль, м. Самбір та м. Червоноград).

На урочистому відкритті фестивалю усіх учасників привітали голова Любомльської районної державної адміністрації Пархомук Микола Олександрович, голова Згоранської сільської ради Лукашук Олександр, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, депутат Волинської обласної ради Гупало Юрій Володимирович та головний суддя змагань тренер місцевої ДЮСШ Сац Василь.

У ході запеклих матчів місця серед вікових категорій розподілились наступним чином:

Серед чоловіків віком до 35 років перше місце виборола команда з м. Самбір Львівська обл.. (Павелко Владислав– Мельничук Максим), друге – команда м. Львів (Бокман Юрій – Гера Данило), третє – команда з смт. Млинів ( Демидюк Дмитро – Покотило Олександр).

У віковій категорії чоловіки 36-45 років переможцем стала команда з м. Луцьк (Лісобей Володимир – Рясик Ігор), срібним призером стала команда з м. Сокаль Львівської обл.. (Ваврук Андрій- Борис Микола), бронзові нагороди виборола команда з м. Львів (Чарнож Євген – Бойчук Олександр).

Серед чоловіків віком 45 років і старші перше місце посіла команда з м. Луцьк (Осадчук Андрій– Лукашін Олександр), друге місце – команда м. Ковель (Левчук Микола – Татарковський Ігор), третє місце у команди з смт. Стара Вижівка (Чорний Петро– Синицький Сергій).

Серед жінок перемогу святкувала команда з м. Львова (Фігура Оксана – Чарнож Тетяна), срібні медалі завоювали представниці комади з с. Згорани (Вігура Марія – Слісар Ольга), третє місце посіла команда з м. Червоноград (Струкова Таїсія – Степанич Тетяна).

Переможці та призери фестивалю були нагороджені медалями, грамотами, дипломами, кубками і призами від організаторів та спонсорів.