На Волині цікаве та насичене спортивне життя

 Четвер, 11 червня 2015 10:47
Опубліковано в Волинська область

Спортивне життя в клубах за місцем проживання міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» досить насичене та цікаве. З наближенням літа збільшилась кількість дітей, охочих відвідати клуб і спортивні майданчики. Дітям є де провести свій вільний час. Відвідувачі мають змогу набути навичок в секціях з видів спорту, пограти в різні ігри, поспілкуватись між собою та з наставниками-керівниками клубів, весело провести змістовний відпочинок.

Уже закінчились змагання з футболу «Шкіряний м'яч» серед дворових і вуличних команд у трьох вікових групах, які тривали впродовж травня. Ігри у старшій віковій групі проводилися напередодні Міжнародного дня захисту дітей і були присвячені цій даті.

Окрім футболу спеціалісти центру в клубах за місцем проживання «Олімпія», «Лучеськ», «Атлет», «Одісей», «Стріла», «Білий м'яч», «Біла тура» організували і провели ще низку різноманітних заходів до Дня захисту дітей. Багато позитивних емоцій отримали дітлахи, беручи участь у змаганнях з дартсу, тенісу настільного, хокею настільного, шашок, шахів, «Веселих стартів». Також проведено конкурси малюнків. Кращі дитячі доробки експонуються на стендах у клубах. А в клубі «Стріла» (бульвар Дружби Народів, 13а) юні художники взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Спеціаліст центру Наталія Зінь у клубі «Лучеськ» організувала і провела разом із активістами старшого шкільного віку свято клубу з нагоди Дня захисту дітей. Програма свята включала змагання з міні-футболу, дартсу, тенісу настільного та конкурси зі стрибків на скакалці, набивання тенісного м'ячика на ракетці, метання м'яча в ціль.

В навчально-ігровій кімнаті проведено дискусію запитань і відповідей на тему «Права дитини» і бліц-турнір «Як ми знаємо свій рідний край» серед дітей 2003-2005 р.н. і дошкільнят. Допомогу у проведенні заходу надали активістка клубу Влада Дубинка та вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи № 17 Ганна Омельчук.

По завершенні свята призери та учасники змагань і конкурсів отримали солодощі, які надали активісти «Автомайдану» (керівник Сергій Поха). Діти вдячні їм за гостинці.

Кожен день в клубах проходить насичено та в дружній атмосфері. З 10 червня стартують міські фінальні ігри з футболу «Шкіряний м'яч» серед команд клубів за місцем проживання у трьох вікових групах, які будуть проходити на футбольному полі НВК № 24.

Спортивне літо тільки розпочинається. Запрошуємо всіх охочих змістовно провести своє дозвілля під час літніх канікул.