«Олімпійське літо -2016 » з міні –футболу

 Четвер, 11 серпня 2016 16:43
Опубліковано в Волинська область

6 серпня 2016 року в місті Луцьку відбувся 10 тур ігор обласного фестиваль «Олімпійське літо – 2016» з міні-футболу (футзалу) серед аматорських команд в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів, який організовує Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Основною метою проведення фестивалю є залучення населення до рухової активності та занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, організація змістовного дозвілля громадських організацій та протистояння шкідливих звичок у суспільстві, розвиток аматорського міні-футболу в області. Зміцнення дружніх стосунків між спортсменами-аматорами та визначення кращих аматорських команд.

Участь у фестивалю прийняло 12 команд. З величезним азартом та жагою до перемоги, футболісти-аматори показали боротьбу на кожному квадраті футбольного поля, адже вже зовсім скоро, 28 серпня відбудеться фінал фестивалю.

Отож, результати ігор 10 туру такі: Бережанка 0: 4 Агромат, Бренд Груп 8:0 Олімп, Спартак 3: 2 Теремно Хліб, West Side 2: 5 ПАККО, Мідас-Трейд 4 : 2 Стелс, Стадіум 3 : 8 Динамо.