«Олімпійське літо» у оздоровчому таборі «Джерельце» с. Жилинці

 Понеділок, 18 липня 2016 10:56
Опубліковано в Хмельницька область

14.07.2016р. Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів спортивно – масовий захід в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» у с. Жилинці, Ярмолинецького району, оздоровчий табір «Джерельце». У програму заходу входили змагання «Веселі старти» та дартс серед юнаків та дівчат. Участь взяло понад 130 осіб.

Змагання проводились з метою залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, формування морально – вольових рис характеру та патріотичних почуттів дітей, організація активного відпочинку.

З привітальним словом виступив директор центру – Олександр Якушев.

У змаганнях з дартсу серед юнаків І місце посів Додь Назар, ІІ місце – Омелянчук Костя, ІІІ місце – Тулупов Іван; серед дівчат І місце – Костюк Катерина, ІІ місце – Сугай Настя, ІІІ місце – Новіцька Анастасія. У змаганнях "Веселі старти" І місце посіла команда "Взрив", ІІ місце - команда "Укропи", ІІІ місце – команда "Дін - Дін".

Призери змагань «Веселі старти» та з дартсу нагороджені грамотами, брелками, вимпелами та призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх".