Проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості працівників Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх»

 Понеділок, 09 вересня 2019 09:52
Опубліковано в Волинська область

05 вересня 2019 року в Луцьку на стадіоні «Авангард» працівники та директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» здали тести оцінювання своєї фізичної підготовленості.

Основними завданнями щорічного оцінювання є сприяння розвитку фізичної культури серед населення, формування потреби в руховій активності, сприяння формуванню здорового способу життя, патріотизму та національної свідомості населення України.

Таке тестування проводитьсь  щорічно безоплатно для усіх верств населення з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, проводиться на добровільних засадах.

Проведення щорічного оцінювання для учнівської та студентської молоді навчальних закладів усіх типів незалежно від форми власності, особового складу Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, є обов’язковим.