семінар-наради з директорами місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» пройшла у Луцьуц

 Четвер, 03 грудня 2015 12:13
Опубліковано в Волинська область

30 листопада 2015 року у місті Луцьку (вул. Винниченка 67), у приміщенні Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відбулась обласна семінар-нарада директорів місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» та фахівців з організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

Відкрив нараду директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Новосад Володимир Петрович, який виступив із вітальним словом та інформацією щодо ефективності роботи міських центрів. Серед присутніх також були директори Луцького, Нововолинського, Володимир-Волинського, Камінь-Каширського та Устилузького, Оваднівського, Ковельського МЦФЗН «Спорт для всіх».

На нараді обговорювались питання щодо методики складання річної звітності згідно форми – 2 ФК та форм звітів Всеукраїнського центру ФЗН «Спорт для всіх» за 2015 рік, визначення рейтингу серед місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх», обговорення Положення про проведення рейтингу серед місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» у 2016 році, аналіз проведення місцевими центрами обласних та Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів у 2015 році, обговорення обласного та Всеукраїнського календарного плану фізкультурно-оздоровчих та масових заходів на 2016 рік, інформаційна, пропагандистська робота місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» в поточному році та здача звітних матеріалів відповідно до річних форм 4.1, 4.2 Всеукраїнського центру інформація про роботу місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» за 2015 рік, пропозиції, зауваження і перспективи щодо подальшого розвитку мережі місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх».

Присутні отримали методичну літературу, агітаційні матеріали, усні консультації та медіа-довідки від працівників Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Усі учасники наради підтримали рішення і надалі проводити такі наради з метою ознайомлення з роботою місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» за місцем проживання та передачі досвіду серед колег для ефективної співпраці.