«Школа плавання» оздоровчому таборі «Сонячний»

 Понеділок, 07 серпня 2017 00:56
Опубліковано в Волинська область

Днями в дитячо-оздоровчому таборі «Сонячний», що знаходиться в с. Гаразджа Луцького району та таборі «Світанок», що знаходиться у с. Дачне Ківерцівського району працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей у літній канікулярний період «Школа плавання».

В обох заходах було залучено близько ста дітей, які неабияк зраділи проведенню водного свята та змогли взяти участь у різних естафетах на воді: «Перенеси м’яч», «Торпеди», «Слухай сигнал». Під час заходудітей вчили основним прийомам техніки плавання: видих у воду, занурення тіла у воду, спливання, а також провели змістовну бесіду щодо запобігання нещасним випадкам на воді.

«Школа плавання» проводиться у період з 01 червня по 31 серпня 2017 року на відкритих водоймах, відкритих сертифікованих різного типу басейнах, які відповідають санітарно-епідеміологічним нормам та спеціально об лаштовані для навчання плаванню з дотриманням техніки безпеки. Мета заходів – незмінна: ознайомлення та навчання дітей і молоді елементам володіння техніки плавання; популяризація здорового способу життя; формування у дітей свідомої потреби у систематичних заняттях фізичною культурою та спортом; профілактика шкідливих звичок.

Після завершення свята найактивніші учасники отримали призи та дипломи за активну участь у заході.