«Спорт для всіх – у кожному дворі»

 П'ятниця, 19 червня 2015 18:00
Опубліковано в Волинська область

17 червня 2015 року у місті Володимирі-Волинському у міському парку культури та відпочинку відбувся другий етап восьмого обласного фестивалю «Спорт для всіх – у кожному дворі» серед клубів за місцем проживання в рамках Всеукраїнських масових заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

Основною метою заходу є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організації активного змістовного дозвілля підлітків у літній канікулярний період та пропаганда здорового способу життя.

До міста Володимира-Волинського прибули 7 найсильніших команд міських центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцька, Володимира-Волинського, Ковеля, Нововолинська, Володимир-Волинського району, та с. Овадно, які вибороли перемогу у міських, районних, селищних та сільських фестивалях. Усі команди мали можливість продемонструвати свою чудову фізичну підготовленість та спортивні вміння у спортивних естафетах «Веселі старти», змаганнях з дартсу, перетягування линви, конкурсі малюнку на спортивну тематику та вікторині на олімпійську тематику. До участі допускались учасники 2001 р.н. та молодші.

Звання переможця отримала команда Оваднівського сільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», друге місце посіла команда №2 Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», замкнула трійку призерів команда Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У змаганнях «Веселі старти»: І місце – м. Володимир-Волинський № 1, ІІ місце – м. Володимир-Волинський № 2, ІІІ місце – м. Нововолинськ; «Дарст»: серед хлопців І місце –Кінащук Валентин з м. Нововолинськ, ІІ місце – Мудрик Данило з м. Луцьк, ІІІ місце – Тітус Артур з м. Нововолинськ , серед дівчат – І місце – Карпюк Софія с. Овадно, ІІ місце – Свідерська Ольга м.Володимир-Волинський №2, ІІІ місце – Косьміна Дарина м.Луцьк; «Перетягування линви»: І місце – с. Овадно,ІІ місце – м. Луцьк, ІІІ місце – Володимир-Волинський район; «Спортивна вікторина»: І –ІІІ місце між собою розділили команди з м.Луцька, с.Овадно та Володимир-Волинського району.

Загалом під час проведення І та ІІ етапів фестивалю у Волинській області було залучено 1235 дітей.

Переможці та призери фестивалю були нагороджені призами, грамотами, дипломами, медалями від організаторів та спонсорів змагань.