«Спорт для всіх» влаштував «Свято двору»

 П'ятниця, 23 вересня 2016 13:24
Опубліковано в Волинська область

В суботу, 17 вересня 2016 року, в дворі будинку за адресою вул. Будівельників, 11 відбулося «Свято двору». Організаторами заходу були провідні професіонали комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» спільно з Волинською обласною громадською організацією «Ми плюс».

Свято розпочалося у приміщенні «Біла тура» міського центру «Спорт для всіх», шаховим турніром серед початківців у двох вікових групах: до 8 років та старших. Учасники старшої групи мали можливість виконати норматив І юнацького розряду при набранні 7 очок з 9 можливих. У змаганнях прийшли випробувати свої сили 26 шахістів.

Продовженням стала шоу-програма мильних бульбашок. Дітлахи не в змозі були спокійно спостерігати за цим дійством. Вони стрибали та старались дотягнутись до великих та маленьких кульок.

Усі інші види програми святкового дійства проводили волонтери від ВОГО «Ми плюс» - Юлія Містерович, Тетяна Яцишина, Валентин Мушинський, Оксана Газдайко, Олександр Карпенко, Анастасія Доренко, Олександр Стеблій. Вони надавали майстер-класи з прикладного мистецтва, малювання, гри на гітарі, бас-гітарі, барабанах та елементів танцю. Також цікавою була презентація фото та виступ гуртів Аліни Веселовської та Worship Empirc з концертною програмою.

Шаховий турнір завершився 18 вересня. Переможцями у віковій групі до 8 років серед хлопчаків стали: Євген Гриньов — І місце, Назар Хом'як — ІІ місце, Богдан Жепко — ІІІ місце. Серед дівчаток перемогу отримала Олександра Ткачук.

У групі старше 8 років серед юнаків перше місце виборов Назар Мельник. Відповідно друге місце посів Єгор Сейц і третє — Богдан Омелюх.

Кращий результат серед дівчат у цій групі показали: перше місце — Лариса Соколенко, друге — Дарина Імбірович, третє — Вікторія Оленчук.

Переможці змагань були нагороджені дипломами КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

В інших мікрорайонах міста Луцька також заплановані спортивні заходи «Свято двору», які будуть організовані провідними професіоналами КЗ «Спорт для всіх».