«Спорт для всіх» завітав з «Веселими стартами» в НВК ЗОШ-інтернат

 Вівторок, 15 грудня 2015 20:22
Опубліковано в Волинська область

З нагоди Дня Святого Миколая Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з НВК «Загальноосвітня школа-інтернат - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» в спортивному залі цього навчального закладу організували і провели спортивне свято для учнів 5–8 класів в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!».

 

Привітати учасників свята прийшли заступник міського голови Юрій Моклиця, голова комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради, Заслужений вчитель України Юрій Волинець, головний спеціаліст управління освіти Олександр Гурний та директор НВК «Загальноосвітня школа-інтернат – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Анатолій Дудич.

 

Вони привітали дітей з прийдешнім Днем Святого Миколая Чудотворця. Побажали вдалих стартів, активно займатися фізичною культурою та спортом, бути здоровими, сильними.

 

В спортивних естафетах, які підготували організатори, школярі проявили старання у боротьбі, колективізм та волю до перемоги. Програма змагань, окрім естафет, включала показові виступи. Учні школи-інтернату та вболівальники мали можливість подивитись виступи своїх товаришів. Валентин Дзісь із 9-А класу подарував усім присутнім пісенне вітання. Павло Сохацький із 6 класу розповів веселу гумореску. Також свої вміння продемонстрували вихованці осередку козацького бойового мистецтва «Спас» під керівництвом тренера Сергія Гаврилюка. На завершення свята учениця 6 класу НВК № 10 Христина Вознюк виконала композицію з художньої гімнастики.

 

За підсумками всіх естафет перемогу святкувала команда 6 класу. Другими були юні спортсмени з 7 класу. Третіми - учні 5 класу.

 

По закінченні всі учасники святкового дійства були нагороджені дипломами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», та отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.