«Спортивне сузір’я – 2019» в місті Луцьку

 Четвер, 26 грудня 2019 13:10
Опубліковано в Волинська область

20 грудня 2019 року у Луцьк пройшла церемонія нагородження найкращих у сфері фізичної культури та масового спорту.

У цьому році  доклали немало зусиль для того щоб як найбільше залучити до занять фізичної культурою і масовим спортом населення нашої області від дошкільнят до людей поважного віку за місцем проживання та в місцях масового відпочинку,  а також найкращих  спортсменів та тренерів  Волинського регіонального центу з фізичної культури та спорту з інвалідністю «Інваспорт».

З привітальним словом виступили:  заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, начальник Волинського регіонального центу з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук.

У заході прийняли участь працівники місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також переможці та призери обласних та Всеукраїнських заходів та огляд конкурсів.

На святі для учасників заходу з культурною програмою виступили студенти Луцької академії рекреаційних технологій та права.

Нагородження переможців проходило у номінаціях за підсумками проведення:

 1. Обласні спортивно-масові заходи в зимовий період «Спортивна зима»:
 • ДНЗ /ясла - садок/ №22 «Луцької міської ради»;
 • Загальний-гуманітарний відділ Прилісненської ОТГ;
 • КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
 1. Обласний огляд-конкурс «Рух заради здоров’я» на краще проведення ранкової гімнастики серед дошкільних навчальних закладів та гімнастики до занять у загальноосвітніх навчальних закладах області з нагоди Всесвітнього дня здоров’я:
 • ЗДО № 20 м. Луцька;
 • ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне»

 За активну участь у проведенні ранкової гімнастики серед дошкільних навчальних закладів та гімнастики до занять у загальноосвітніх навчальних закладах – Зимнівський сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 1. Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» по облаштуванню спортивних майданчиків за місцем проживання та відпочинку:
 • І місце – м. Луцьк;
 • ІІ місце – Камінь-Каширський р-н;
 • ІІІ місце – м. Володимир-Волинський.
 1. «За краще проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в місцях відпочинку населення за Всеукраїнською програмою «Олімпійське літо» - літній оздоровчий табір «Супутник», село Світязь, Шацького району, «Школа плавання» -  дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Прикордонник», село Литовеж, Іваничівського району.
 2. В обласному огляд-конкурсі місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання та відпочинку населення області місця розподілилися наступним чином:
 • І місце – КЗ «Луцький міський центр ФЗН «Спорт для всіх» Луцької міської ради»;
 • ІІ місце – Володимир-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх»;
 • ІІІ місце –  Камінь-Каширський міський центр ФЗН «Спорт для всіх».
 1. За активну участь у проведенні фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, пропаганду здорового способу життя, особистий внесок у розвиток руху «Спорт для всіх» та реалізацію державної політики у сфері фізичної культури та спорту:
 • Петра Мельника – керівника кафедри фізичного виховання Камінь-Каширського ВПУ;
 • Людвика Балажа – директора Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх»;
 • В’ячеслава Петрука – начальника управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради;
 • В’ячеслава Католика – голову Зимнівської ОТГ;
 • Тетяну Познякевич – головного фахівця Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».
 1. Переможців Всеукраїнського фестивалю для молоді «Здорова молодь – здорова нація» - команду Оваднівського сільський центр ФЗН «Спорт для всіх» - Галину Матвейчук та Романа Шемчука.

          Номінанти були нагороджені грамотами, кубками, статуетками, спортивним інвентарем та пам’ятним призами від Всеукраїнського, Волинського центрів ФЗН «Спорт для всіх» та спонсорів.  

          Після завершення свята працівники Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» провели інформаційно-пропагандистська компанію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!».