Свято «Нептуна» на озері Світязь

 Вівторок, 21 липня 2015 12:19
Опубліковано в Волинська область

З 13 по 16 липня на озері Світязь завершився заключний етап табору денного перебування «Літо – 2015» Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який тривав з 1 по 16 липня поточного року.

У продовж чотирьох днів вихованці міського центру за місцем проживання населення на озері Світязь під пильним наглядом працівників центру навчались – плавати, брали участь у різноманітних спортивних та розважальних заходах.

Третього дня перебування на озері відбувся традиційний фізкультурно-оздоровчий захід «Свято Нептуна». Після обіду всі активно почали підготовку та перевтілення учасників в різних героїв. Берег озера вмить перетворився на казкове дійство. Русалки, мавки, чортенята та водяні вийшли на берег із своєю культурною програмою на чолі з повелителем морів і океанів — Нептуном.

З цікавістю та захопленням спостерігали сторонні відпочивальники за проведенням свята. В окремих конкурсах вони були задіяні, як незалежне жюрі. Були й охочі сфотографуватись з учасниками дійства.

Продовжила свято спортивна програма з естафетами на воді. Діти з великим завзяттям та азартом виконували усі завдання. Після естафет на воді команди випробували свої сили у перетягуванні линви. Велику радість принесла команді-переможецю перемога над командою керівників груп.

На завершення всі учасники свята отримали призи. Особливо зраділи діти, коли кожен отримав солодкий приз — морозиво від організаторів данного заходу.