Табір «Літо - 2016» триває

 Понеділок, 18 липня 2016 11:10
Опубліковано в Волинська область

Літній спортивно-оздоровчий табір денного перебування «Літо — 2016» комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» продовжує свою роботу.

У понеділок, 11 липня, учасники табору, розділившись на дві групи по 40 дітей, як і 7 липня, побували на ПП «Тигрес» і ПАТ «Теремно Хліб».

12 липня відбувся організований похід в спортивно-розважальний комплекс «Адреналін-Сіті». Діти мали змогу безкоштовно переглянути мультиплікаційний фільм «Робінзон Крузо». Поки одна група учасників табору у кінозалі разом з казковими героями переживали незвичайні та дивовижні пригоди на острові, інша група дітлахів катались та змагались в естафетах на роликах.

.Ще частина дітей грали в боулінг. Прості прийоми і методи цієї захоплюючої гри дозволяють брати участь у ній як дітям, так і дорослим. А любителі гри в теніс настільний і міні-футбол випробували свої сили в товариських зустрічах.

В післяобідню пору, на спортивному майданчику СНУ імені Лесі Українки (вул. Ярощука, 30а), діти мали змогу подивитись майстер-клас з фризбі Алтимат «Баффало» від Максима Нечипорука та перевірити свої здібності у метанні літаючих дисків.

13 липня учасники табору мали можливість випробувати себе на туристично-екологічних підвісних доріжках в парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки, демонструючи свої вольові якості, спритність та силу. Для наймолодших учасників доріжка була з полегшеними умовами складності.