Турнір з баскетболу серед жіночих аматорських команд

23.02.2016
Волинська область

20 лютого 2016 року в спортивному залі навчально-виховного комплексу – №1 міста Камінь – Каширського відбувся турнір з баскетболу серед жіночих аматорських команд міста, який організував Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації.

У турнірі прийняло участь 4 аматорські команди: «Випускники», НВК №1, ВПУ, НВК №2.

На урочистому відкритті змагань його учасників привітав директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Панасюк Сергій Іванович. Він побажав їм вдалих ігор, перемог та позитивних емоцій.

У підсумку проведених змагань перше місце здобула команда «Випускники», друге місце виборола команда ВПУ; на третій сходинці п’єдесталу опинилася команда НВК №1, четвертою фінішувала команда НВК №2.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами і медалями від Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».