«Ти зможеш, якщо зміг я!» розпочалися на Волині

 Вівторок, 12 листопада 2019 12:45
Опубліковано в Волинська область

Восени 2019 року у Волинській області проходять Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів.

Вже традиційно працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 23 жовтня 2019 року завітали до Липлянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку Ківерцівського району.    Цілями і завданнями даного заходу є виховання патріотичних почуттів та свідомої потреби до занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків, а також формування відчуття перспективи у дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

На початку проведення заходу з привітальним словом звернулася до дітей закладу заступник директора  Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» Альона Ковальчук.

Пізнавальні бесіди працівників Центру провели про важливість здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Червона картка» - «Реальність  починається з тебе!» вдало поєдналися зі спортивними конкурсами з дартсу, стрибків зі скакалкою та естафетами: ведення баскетбольного м’яча, «Силач», «Флорбол» та «Попади в ціль».

Діти переконливо виявляли свою готовність до спортивного суперництва і відчувалося, що вони мають неабияку потребу у самоутвердженні й готові реалізовувати її у спортивному протистоянні. Змагання були дуже напруженими та емоційними. Дітки з небувалим азартом та підтримкою вчителів та однокласників старались показати якнайкращі результати у спортивних конкурсах та естафетах.

Переможці та призери спортивних змагань були нагороджені дипломами та призами від ГО «Відділення НОК України у Волинській області» та Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх».