«Ти зможеш, якщо зміг я!» в cелі Липляни

 П'ятниця, 27 листопада 2015 13:20
Опубліковано в Волинська область

20 листопада 2015 року працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели фізично-оздоровчі масові спортивні заходами за Всеукраїнською програмою «Ти зможеш, якщо зміг я!» в Липлянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

На початку змагань з привітальним словом виступив директор заступник директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Карпік Вадим Володимирович.

Змагання були дуже напруженими та емоційними. Учні енергійно проявили себе у «Веселих стартах», «Силомірі», набиванні м’яча, а також показали неабияку спритність у змаганнях стрибків на скакалці.

В змаганні «Веселі старти» брало участь 3 команди із яких перемогу виборола команда «Найк», у змаганні «Стрибки на скакалці» - Петрук Дмитро, у «Силомірі» - Козлова Мілана, у набиванні м’яча переможцем став Петрук Дмитро.

Переможці та призери спортивних змагань були нагороджені дипломами та призами від Волинського обласного центру «Спорт для всіх».