У Луцьку відбувся міський фестиваль спорту

 Вівторок, 13 вересня 2016 02:38
Опубліковано в Волинська область

10 вересня 2016 року, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, у місті Луцьку відбувся міський фестиваль серед дітей та молоді, учасниками якого стали 6 команд за місцем проживання. Організатором був комунальний заклад “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради.

На свято завітали заступник міського голови Юрій Моклиця, головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради Ірина Корнелюк, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, директор КЗ «Луцький МЦФЗН Спорт для всіх» Луцької міської ради» Наталія Назарук, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія), майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (метання молота), учениця Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності та вихованка обласної дитячо-юнацької спортивної школи Ірина Климець, директор КЗ "Луцький НВК №9 Луцької міської ради" Олександр Дубина, а також директор ТзОВ «Ілман» Сергій Поха.

Першим привітав учасників фестивалю та усіх присутніх заступник міського голови Юрій Моклиця. “Я переконаний, що патріотизм починається саме зі спорту, тому бажаю усім вам гарно та плідно позмагатися, і нехай переможе найсильніший”, - побажав він.

Директор КЗ "Луцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Наталія Назарук запросила до вітального слова почесну гостю – наймолодшу учасницю ХХХІ літніх Олімпійських ігор в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія), майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ірину Климець. Ірина Климець привітала усіх працівників спортивної галузі та прихильників здорового способу життя із професійним святом, акцентувавши на тому, що це – свято мужності, сили духу та непереборного бажання йти до перемоги. Також вона запросила усіх на заняття із легкої атлетики, які проводяться в обласній ДЮСШ.

Далі розпочалися показові виступи спортклубу “Герць”, які представляють козацьке бойове мистецтво, колективу з художньої гімнастики «Фаворит» гімназії № 14 та школи художньої гімнастики «Грація».

Учасники та гості дійства продовжували насолоджуватись показовими виступами від клубу спортивного бального танцю «Ритм» та федерації нокдаун хортингу.

Після завершення урочистої частини фестивалю розпочалися спортивні змагання між командами за місцем проживання, які проходили у 6 етапів: метання набивного м'яча на дальність, дартс, стрибки у довжину з місця, човниковий біг, метання м'яча в ціль «Снайпер», естафета 4х30 м. та перетягування линви.

Усі учасники достойно змагалися, але переможцями стала команда "Лучеськ". Вони отримали дипломи КЗ «Луцький МЦФЗН Спорт для всіх» Луцької міської ради».