У Луцьку відбувся Всесвітній день ходьби

 Понеділок, 09 жовтня 2017 14:54
Опубліковано в Волинська область

За ініціативою Міжнародної асоціації сприяння масового спорту «TAFISA» в багатьох країнах світу Відзначають Всесвітній день ходьби.

Так 7 жовтня 2017 року в місті Луцьку відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий та масовий захід «TAFISA» з нагоди Всесвітнього дня ходьби у Волинській області.

Загальне керівництво, координацію та організацію здійснював Волинський обласний центр спільно з КЗ «Луцький міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Основною метою заходу є залучення широких верств населення до занять ходьбою, як найбільш природнього і доступного виду фізичної діяльності, що сприяє підтриманню здоров’я та фізичної форми, пропаганда здорового способу життя, залучення населення до проведення активного дозвілля, ознайомлення з спортивною інфраструктурою міста, історичними місцями та пам’ятками.

На старт вийшло понад 70 учасників для проходження маршруту, який становив 5 км та закінчувався в Замку Любарта. Усі присутні з задоволенням проходили по усім пунктам заданого марштуру, відвідуючи спортивні об’єкти міста Луцька. Під час проведення заходу фахівці Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» провели Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську кампанію «Червона картка».

По закінченню відбулася безкоштовна екскурсія по Замку Любарта, та розіграш лотереї під девізом «Допоможи нам стати кращим та отримай можливість стати власником подарунків та спортивного інвентарю, від Всеукраїнського та Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».