У міських клубах гартують чемпіонів

 Понеділок, 21 грудня 2015 17:51
Опубліковано в Волинська область

12 грудня 2015 року у м. Києві відбувся Кубок України з хортингу та Всеукраїнські змагання з хортингу серед кадетів, юніорів та дорослих. Близько 200 учасників боролись за призові місця і кожен намагався показати свої вміння і навики з цього виду спорту.

 

Успішно виступили на цих змаганнях вихованці спортивного клубу «Стріла» Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», яких тренує тренер з кіокушинкай-карате, володар чорного пояса Віктор Лавренюк.

 

П'ятнадцятирічний Андрій Ткачук, який з п'яти років займається в клубі «Стріла», виборов срібну нагороду. Серед дорослих, його товариш, двадцятип'ятирічний Ігор Катеринюк також поповнив скарбничку Волині сріблом.

 

Отож, щиро вітаємо спортсменів м. Луцька із срібними нагородами та бажаємо наснаги у тренуванні і досягнення ще вищих спортивних результатів.

 

Довідка. Хортинг - це повно контактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні, який базується на принципах спортивної підготовки, як багаторічний, спеціально організований навчально-тренувальний процес всебічного розвитку, навчання та морально-етичного виховання спортсменів, навіть його назва має історичну основу пов’язану із Козацтвом, а саме з Україною.