У місті Володимир-Волинському відбулися змагання з настільного тенісу

29.11.2017
Волинська область

26 листопада 2017 року в місті Володимир-Волинському на базі спортивного комплексу відбулися міські змагання з настільного тенісу.

Організатором цього заходу став Володимир-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання були відкритими, і в них могли взяти участь усі бажаючі.

В даному заході взяло участь 39 чоловік.

З привітальним словом до учасників звернувся головний суддя – Валерій Рудись та побажав усім вдалого виступу.

Змагання відбулися у чотирьох вікових категоріях.: 10 – 12 років, 13 -15 років, 16- 30 років, 30 років та старші.

Захід пройшов дуже цікаво і емоційно.

Організатори зробили все можливе, щоб учасникам було комфортно і зручно.

Змагання проходили по круговій системі. У віковій категорії 10 -12 років зайняв I місце - Максим Фісаюк, II місце - Владислав Захарович, III місце - Олександр Абрамюк.

У категорії 13 -15 років, а в цій і категорії була найбільша кількість учасників абсолютну перемогу обігравши всіх суперників виборов Ігор Климюк, II місце - Роман Олексик, III місце - Денис Кошельник.

В категорії 16 -30 років I місце - Олександр Чебанюк, II місце - Віктор Симчук, III місце – В’ячеслав Цаль – Цалко.

В категорії 30 і старші I місце здобув Самвел Мелкумян, II місце - Валерій Каліновський, III місце – Олексій Шкрамко.

Не можна сказати, що результати змагань стали несподіваними. Сюрпризів було небагато. Сильні гравці по праву зайняли перші місця.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями Володимир-Волинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» та подарунковими абонементами для занять фізичною культурою і спортом.

Керівництво МЦФЗН « Спорт для сіх « дякує всім хто взяв участь у даному заході і надіється, що на наступний раз учасників буде більше.