У місті Володимир-Волинському відбувся фестиваль студентського спорту

 Четвер, 21 квітня 2016 01:14
Опубліковано в Волинська область

19-го квітня 2016 року, у приміщенні Володимир-Волинського спортивного комплексу «Олімп» відбувся фестиваль спорту серед студентів міста присвячений Всесвітньому дню здоров’я, адже саме студенти ведуть найбільш активний спосіб життя. Організаторами фестивалю виступили відділ у справах сім´ї, молоді та спорту міськвиконкому та Володимир – Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Участь у фестивалі прийняли студенти Агротехнічного коледжу, Педагогічного коледжу та Володимир-Волинського ВПУ. Програма фестивалю включала п’ять видів спорту: міні-футбол, волейбол, шахи, шашки та настільний теніс.

Усі види програми були цікавими та захоплюючими, кожна команда змагалася до останнього і лише в напруженій боротьбі здобувала перемогу. Переможці визначалися за сумою набраних очок. Так, третє місце посіла команда ВПУ, срібло дісталося педагогічному коледжу, а перемогу здобули представники агротехнічного коледжу.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань. Начальник відділу у справах сім´ї, молоді та спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук побажав усім успіхів і запевнив, що такий захід у місті буде розвиватися і стане традиційним.

Варто відзначити те, що дуже серйозно до фестивалю поставилися як керівники так і викладачі фізичного виховання кожного із закладів. Усі переживали, вболівали за своїх студентів, завдяки чому захід вдався, був цікавим, корисним і пройшов на високому організаційному рівні.