Велопробіг у вишиванках вулицями міста Володимира-Волинського

 Середа, 28 серпня 2019 09:36
Опубліковано в Волинська область

24 серпня 2019 року відбувся велопробіг присвячений Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України за Всеукраїнською програмою масових спортивних заходів «Вело Україна».

Вело-свято організували управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради при підтримці Волинського обласного та Володимир-Волинського міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Участь у заході взяли понад 120 містян – від любителів двоколісного транспорту до справжніх спортсменів. Усім учасникам розповіли про правила безпеки та нагадали правила дорожнього руху. 

Велопробіг проводиться з метою популяризації велосипедного спорту, та залучення населення області до рухової активності і здорового способу життя.

На урочистому відкритті велопробігу виступив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, який висловив щирі вітання з нагоди свята.

Колона велосипедистів у вишиванках у супроводі поліції рушила вулицями міста від площі Героїв.

Після завершення вело-свята усіх учасників нагородили пам’ятними дипломи від Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», що засвідчують участь у велопробігові.