VIII обласний фестиваль з міні-футболу на кубок «Волинської газети» відбувся в Луцьку

 Вівторок, 27 вересня 2016 10:17
Опубліковано в Волинська область

Протягом двох днів 24-25 вересня 2016 року в місті Луцьку в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті» відбувся VIII обласний фестиваль з міні-футболу серед аматорських чоловічих команд на кубок «Волинської газети». Фестиваль організували Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Асоціація міні-футболу (футзалу) Волині та обласна громадсько-політична газета «Волинська газета».

Фестиваль проводився з метою залучення населення до рухової активності та занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля громадських організацій та протистояння шкідливих звичок у суспільстві, розвитку аматорського міні-футболу в області та зміцнення дружніх стосунків між спортсменами-аматорами та визначення кращих аматорських команд.

Щороку рівень фестивалю зростає і перемога в дводенних перегонах стає доволі престижною. Цього року позмагатись за кубок «Волинської газети» зібралось близько 240 учасників з 20 колективів Волині, Києва та Житомира.

У результаті напружених ігор де кожна команда не поступалась жодним сантиметром футбольного поля переможцем стала команда «ІнБев» з міста Житомера, срібні нагороди виборола команда «Лучеськ» з міста Луцька, замкнула трійку призерів команда «Юрінновація» з міста Києва.

В особистих номінаціях переможцями стали: «Кращий бомбардир» - Богута Іван (команда «Лучеськ»), «Кращий гравець» - Бутко Олександр (команда «ІнБев») та «Кращий голкіпер» - Мамчур Віталій (команда «Юрінновація»).

Переможці та призери фестивалю були нагороджені кубками, грамотами, дипломами, медалями та цінними призами від організаторів та спонсорів заходу.