Волинь: «Спорт для всіх» завітав до дитячого оздоровчого табу «Світязь»

 Вівторок, 18 серпня 2015 02:20
Опубліковано в Волинська область

14 серпня 2015 року працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» завітали до дитячого оздоровчого табу «Світязь», с. Пульмо, Шацького району, у якому організували для дітей спортивне свято на воді. Для дітей були організовані майстер-класи з навчання плаванню дітей в рамках Всеукраїнської програми «Школа плавання», який включав інструктаж з правил безпечної поведінки на воді та спортивні естафети на воді з використанням плавального інвентарю. Вихованці табору змагались в естафетах «Гонки з плавальною дошкою», «Перегони на плавальному крузі», «З м’ячем».

Метою даного заходу є навчання дітей плаванню, пропаганда здорового способу життя, а також організація активного та змістовного дитячого дозвілля. Такі заходи проводяться впродовж всього літа у дитячих оздоровчих таборах на відкритих водоймах та в спеціально облаштованих відкритих_басейнах.

Всього у заходах взяло участь 180 учасників.

Всі учасники були нагороджені спортивним інвентарем та спортивною атрибутикою від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Цей гарний, сонячний день, діти провели з користю в руховій активності, набуттям практичних навичок плавання та поведінки на воді.