Визначились переможці Спартакіади Луцьку 2015 року

28.10.2015
Волинська область

Комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради в ЗОШ І-ІІ ст № 24 — технологічний ліцей організував чергові змагання за програмою спартакіади міста 2015 з баскетболу серед юнаків 2000 р.н. і молодших у V групі. Боротьбу за нагороди вели команди п'яти клубів міського центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”. Цьогорічні змагання відбулись у напруженій боротьбі. Команди змагалися за коловою системою. Після першого туру беззаперечним лідером змагань стала команда юнаків з клубу “Олімпія” (керівник — Ніна Лисенко), яка виграла всі зустрічі та у підсумку стала переможцем. Друге місце виборола команда клубу “Атлет” (керівник Володимир Наумук). Третє місце — у команди клубу “Стріла” (керівник — Галина Тимощук). За підсумками усіх матчів команди “Лучеськ” (керівник Наталія Зінь) та “Білий м'яч” (керівник Юрій Остромецький) відповідно посіли четверте і п'яте місця. На завершення змагань головний спеціаліст комітету по фізичній культурі та спорту Ірина Корнелюк подякувала командам за участь у змаганнях, побажала спортсменам нових спортивних досягнень та нагородила переможців і призерів.