Чемпіонат Запорізької області зі стрибків на акробатичній доріжці відбувся у Токмдб

01.04.2017
Запорізька область

З 24 по 25 березня 217 року в м. Токмак відбувся чемпіонат Запорізької області зі стрибків на акробатичній доріжці.У змаганнях прийняли участь біла 100 спортсменів Запорізької області з міст: Мелітополя, Токмака, Енергодару, Бердянська, Молочанська. Змагання проводились в особистому заліку за програмою: МС,КМС,1,2,3 спортивних,1,2 юнацьких розрядів. Місто Мелітополь представляла команда з 29 акробатів, вихованців відділення стрибків на батуті(стрибків на акробатичній доріжці ДЮСШ № 1,які гідно виступили на змаганнях,зайнявши 8-1 м,8-2 м,8 -3 м. Переможцями змагань серед юнаків та дівчат у своїх вікових категоріях стали: Коломоєць Дар"я,Сподарко Олександр, Ромадін Вадим,Бірюкова Андріана,Ляшенко Руслана,Кацал Руслана,Могілевцева Світлана,Корнілова Анна. Срібними призерами стали: Єременко Єгор,Щапов Ярослав,Сендер Єлізавета, Маніта Анастасія,Коломоєць Андрій,Токарєва Вікторія, Фурлет Микита, Тавальбех Еліна. Третє місця посіли: Попов Микита, Гнутова Лада, Проскуріна Дар"я, Тарасенко Іван, Груцеляк Дар"я,Павлюков Юрій, Тимошин Данило, Станчев Кирило.Підготували спортсменів до змагань тренери ДЮСШ № 1 Оксана Львова та Ігор Лосевічев.