Чемпіонський дубль команд з Бердянська

 П'ятниця, 12 травня 2017 01:39
Опубліковано в Запорізька область

Комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації та обласною федерацією футболу з 28 квітня по 27 травня 2017 року заплановано проведення фінальних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» по чотирьом віковим групам.

Перший фінал відбувся на оновленому стадіоні «Енергія» м. Бердянська. Змагалися юнаки 2006 р.н. Виборювати нагороди змагань прибули команди міст Бердянська, Токмака, Приморська, Мелітополя, Енергодара, Бердянського, Токмацького районів .

Традиційно, перед іграми проводяться змагання з елементів техніки гри у футбол. Кращими були: жонглювання - Микита Репкін м.Бердянськ – 131; удари на дальність Єгор Менжелєєв м.Мелітополь – 32 м; удари на точність - Олександр Гринін м.Токмак.

Змагання проводилися по коловій системі, кожна команда провела по шість матчів. Перемігши всіх суперників та зігравши між собою з рахунком 1:1 команди міст Мелітополя (тренер Михайло Чалий) та Бердянська (тренер Едуард Бондаренко) набрали однакову кількість очок. Тільки краща різниця забитих та пропущених м’ячів вивела на перше місце юних футболістів ЗОШ №11 міста Бердянська. Друге місце у мелітопольців. Третю сходинку п’єдесталу зайняли спортсмени з Енергодара (тренер Ігор Черненко).

Другий фінал, серед юнаків 2004 р.н., проходив у місті Токмак. Боротися за нагороди прибули вісім колективів. Команди міст Бердянська, Токмака, Приморська, Мелітополя, Енергодара, Бердянського, Токмацького районів та с.Благовіщенка К-Дніпровського району .

Учасники були розподілені на дві групи. Матчі в групах проходили по коловій системі. Стикові двобої розташували суперників по підсумковим місцям.

8 місце – Бердянський район

7 місце – м. Токмак

6 місце – Токмацький район

5 місце – м.Приморськ

Матчі за 3-4 та 1-2 місця завершилися внічию. І тільки серії 9 метрових штрафних ударів визначили призерів та переможців фіналу. За третє місце спортсмени з Енергодару (тренер Ігор Черненко) перемогли школярів с.Благовіщенка К-Дніпровського району (тренер Андрій Діденко та Михайло Тараненко) 6:5. У фінальному двобою кращими були бердянські юнаки (тренер Віталій Шачков), які здолали мелітопольців (тренер Олександр Науменко) з рахунком 5:4.

За підсумками змагань з елементів техніки гри у футбол кращими були: жонглювання - Микита Самарський м.Токмак – 229; удари на дальність - Іван Богуславський м. Бердянськ – 42 м; удари на точність – Аврамов Денис м.Приморськ.

Кращими гравцями фіналу були визначені: Іван Удовіченко м. Токмак, Ярослав Кітченко м. Мелітополь та воротар команди м. Бердянськ Іван Богуславський, який три рази спасав свої ворота при пробитті пенальті.

Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами Управлінням молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації. Кращі гравці отримали призи та м’ячі від КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради та обласної федерації футболу.

За підсумками проведення двох фіналів юнаки 2006 та 2004 р.н. ЗОШ №11 міста Бердянська будуть представляти нашу область на зональних всеукраїнських змаганнях.