Обласний фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я” відбувся на Запоріжжі

 Понеділок, 03 квітня 2017 22:45
Опубліковано в Запорізька область

1 квітня 2017 року в Запорізькій області у м. Мелітополь на базі ДЮСШ № 1 відбувся обласний фестиваль “ Мама, тато, я – спортивна сім’я! ” в залік обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів під гаслом «Здорова молодь – здорова нація!».

Захід був присвячений Всесвітньому Дню здоров’я.

Організаторами обласного фестивалю виступили КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради, Мелітопольський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання проводились з метою: залучення сімей до систематичних занять фізичною культурою, здорового способу життя та визначення переможця для участі у Всеукраїнських змаганнях .

З привітальним словом на відкритті виступив директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ЗОР Рибченко Олег Володимирович.

Це були одні з наймасовіші змаганнях обласного фестивалю де прийняли участь 15 команд. Змагання складалися із чотирьох естафет: «Слалом», «Хто швидше», «Єралаш», «Мисливство». Перед учасниками змагань виступили вихованці спортивних шкіл, клубів за місцем проживання з найкращими показовими виступами.

Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами, спортивним інвентарем. Кожна сім’я отримала грамоту, щоденний та олімпійський журнал за участь у спартакіаді, а молодша учасниця отримала щоденник та скакалку від КЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР. Перемогу виборола сімя Слинько (Токмацький район).

Задоволення від спільної участі у цьому заході, біганини, азарту, перемог і розчарувань, спілкування та класного настрою отримали і дорослі, і дітвора.

Переможці будуть готуватися до фіналу у Всеукраїнському фестивалі, який відбудеться у м. Луцьк, Волинської області.

Висловлюємо велику подяку керівництву Управлінню молоді та спорту Мелітопольської міської ради за організацію змагань та директору дитячо-юнацької спортивної школи № 1 за надання спортивного залу.