Розширена колегія Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації

 Четвер, 10 грудня 2015 14:09
Опубліковано в Запорізька область

9 грудня 2015 року в м. Запоріжжя відбулася розширена колегія Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. На заході були присутні голова облдержадміністрації Григорій Самардак, заступник голови облдердадміністрації Едуард Гугнін, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів молоді та спорту райдержадміністрацій та міст обласного підпорядкування, обласних установ та організацій, які працюють у сфері фізичної культури та спорту, керівники обласних спортивних федерацій.

 

Під час колегії відбулося нагородження грамотами, цінними подарунками, медаллю «За розвиток Запорізького краю» та видача посвідчень заслуженого тренера та майстрів спорту України. Також Григорій Самардак вручив кращим спортсменам та тренерам області за 2015 рік сертифікати на отримання премій голови облдержадміністрації.

 

Також під час колегії було підведено підсумки роботи Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації за поточний рік, та нагороджено переможців та призерів

 

 

  • Всеукраїнського місячника з упорядкування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота»:

 

 

ІІІ місце – с. Карла Маркса Бердянського району

 

ІІ місце -  с. Тамбовка Мелітопольського району (директор районного центру ФЗН «Спорт для всіх» - Білокопитов В.М.)

 

І місце – м. Мелітополь (директор міського центру ФЗН «Спорт для всіх» - Гур’єва В.О.)

 

 

  • Обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів під гаслом «Здоровим бути модно»

 

 

Перша група

 

ІІІ місце – м. Запоріжжя

 

ІІ місце -  м. Бердянськ

 

І місце – м. Мелітополь (директор міського центру ФЗН «Спорт для всіх» Гурєва В.О.)

 

Друга група перша підгрупа нагороджується за:

 

ІІІ місце –  Мелітопольський район (директор районного центру ФЗН «Спорт для всіх» - Білокопитов В.М.)

 

ІІ місце -  Якимівський район

 

І місце – Приморський район (директор міського центру ФЗН «Спорт для всіх» - Васильєв В.М.)

 

Друга група друга підгрупа нагороджується за:

 

ІІІ місце –  Гуляйпільський район (директор міського центру ФЗН «Спорт для всіх» - Гебель С.А.)

 

ІІ місце -  Бердянський район

 

І місце – Токмацький район

 

Усі переможці отримали Кубки та дипломи від управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА та КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  ЗОР.