Свято футболу у Великій Білозерці

 Четвер, 21 вересня 2017 02:13
Опубліковано в Запорізька область

14 вересня 2017 року на центральному спортивному майданчику Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1, Велико-Білозерського району Запорізької області відбувся ХІ обласний турнір з футболу серед юнацьких команд 2003-2004 р.н., присвячений 55 річниці відкриття школи під гаслом «Здорові діти - здорова нація!».

Організаторами змагань виступили Велико-Білозерський сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради .

Головною метою проведення змагань є популяризація футболу серед різних верств населення, залучення юних футболістів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності юних футболістів, активізація юнацького спорту та виявлення найсильніших команд та футболістів.

У змаганнях взяли участь 10 команд: «Олімп НВК-І», «Олімп НВК-ІІ», ДЮСШ с. Велика Білозерка, Калинівська ЗОШ с. Калинівка Веселівського району, «Руслан» с. Менчикури Веселівського району, ФК «Ізвєстія» с.Широке Веселівського району, ФК «Енергія» м. Енергодар, ДЮФК «Веселе» смт Веселе, «ЦТКС» м. Енергодар та ФК «Дніпро» с. Благовіщенка Камянко-Дніпровського району.

Згідно з положенням проведення змагань команди були розподілені на дві підгрупи по 5 команд. Ігри в підгрупах проходили в одне коло, кожний з кожним. Велика подяка директору Великобілозерського сільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бєлану І.Ю., кафедрі вчителів фізичної культури Великобілозерського НВК №1 та в.о. директора Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 Мисюрі О.А. за організацію змагань та чудову підготовку спортивного майданчика.

На спортивному майданчику була дружня атмосфера та чудовий настрій футболістів. Але самі ігри проходили у дуже напруженій і цікавій боротьбі. Були і перемоги і прикрі поразки. Але переможених у цих змаганнях не було. Усі учасники змагань прикладали максимум зусиль за ради перемоги. Переможці груп зустрілись у фіналі. Калинівська ЗОШ з мінімальним рахунком 2:1 перемогла ФК «Руслан» Менчикури і отримала золоті медалі і кубок. Футболісти ФК «Руслан» стали володарями срібних нагород. І бронзові нагороди отримала команда «Ізвєстія» с. Широке, перемігши у грі за ІІІ місце команду ФК «Енергія» м. Енергодар з рахунком 3:0. Кращим воротарем турніру визнано Пугача Артема з команди Калинівської ЗОШ, нападаючий Едуард Кубаткін команда ФК «Ізвєстія».

Кращий гравець з команди ФК «Руслан» Менчикури Гліб Толок отримав в подарунок м’яч від Запорізької обласної федерації футболу ( Голова Межейко Віктор). Приз вручив головний спеціаліст КЗ «ЗОЦ ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир Біляєв. Комунальний заклад «Запорізький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради (Директор Олег Рибченко) висловлює велику подяку усім дітям та тренерам команд за участь у змаганнях, а також усім організаціям і установам та партнерам за співпрацю у підготовці та проведенні чудового спортивного свята. Також висловлює надію та побажання на подальшу плідну співпрацю у розвитку юнацького спорту.