У Мелітополі пройшов чемпіонат Запорізької області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 та до 10 років

28.03.2017
Запорізька область

З 13 по 18 березня 2017 року в м. Мелітополі на базі ДЮСШ № 1 (Героїв України,53) пройшов чемпіонат Запорізької області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 та до 10 років. У змаганнях прийняло участь 62 спортсмена з міст: Запоріжжя,Мелітополя,Бердянська,Токмака,Енергодару, Дніпрорудного,смт Якимівки. Мелітопольські шахісти,вихованці відділення шахів ДЮСШ № 1 зайняли 7 призових місць. Переможцем змагань серед юнаків до 10 років став вихованець тренера Вартана Каграманянца, Геймур Павло,третє місце посів Семіхат Максим.Переможниця змагань серед дівчат до 10 років - Ганова Ксенія(тренер Юлія Єфремова. У віковій категорії серед юнаків та дівчат до 8 років срібними призерами стали Пчела Георгій та Каграманянц Еліна, треті місця зайняли Настюк Артем та Лук"янова Дар"я. Підготували спортсменів до змагань тренери відділення шахів ДЮСШ № 1: Вартан Каграманянц, Юлія Єфремова, Тетяна Гуцал та Юрій Поляков.