«Від спорту для всіх до Олімпійських вершин»

 Середа, 29 березня 2017 16:13
Опубліковано в Запорізька область

25 березня 2017 року у м. Токмак Запорізької області на базі міського спортивного комплексу відбувся обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007 рр. н. під гаслом «Від спорту для всіх до Олімпійських вершин».

Організаторами заходу виступили КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ЗОР, Токмацький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Токмацький клуб вільної боротьби «Чемпіон» за підтримки управління молоді,фізичної культури та спорту облдержадміністрації та спонсорів.

Захід проводився з метою популяризації вільної боротьби серед юнаків та дівчат, пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності юних спортсменів, організація активного та змістового дозвілля.

У змаганнях прийняло участь 115 учасників з міст Молочанська, Токмака, Мелітополя та Веселівського, Кам’янсько – Дніпровського, Михайлівського, Якимівського районів Запорізької області.

Усі учасники турніру прагнули до перемоги, до фінальних поєдинків дістались найсильніші.

У фіналі за перші місця велася запекла, але чесна боротьба,була дуже позитивна, дружня атмосфера та незабутні емоції.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради та цінними подарунками від спонсорів.

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення»Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює велику подяку керівнику клубу вільної боротьби «Чемпіон « Некрасову Дмитру за співпрацю у підготовці та проведенні турніру у гарній дружній атмосфері.