Відкритий чемпіонат Запорізької області з військово-спортивного багатоборства

 Середа, 20 квітня 2016 01:03
Опубліковано в Запорізька область

16 квітня 2016 року в м Пологи пройшов відкритий чемпіонат Запорізької області з військово-спортивного багатоборства.

Мелітополь представляли: Дурамджі Артем (тренер Андрій Жорняк), який в розділі «Всестильової рукопашний бій» став срібним призером чемпіонату і пройшов відбір на чемпіонат України.

Проведення чемпіонату спрямовувалося на популяризацію бойового багатоборства; підвищення рівня спортивної майстерності; відбір кращих спортсменів для участі в Чемпіонаті України з ВСБ.

Загальне керівництво організацією проведення змагань здійснювало управління молоді фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації, і відділення Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств. Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладалася на головну суддівську колегію.

Спортсмени, які взяли участь у Чемпіонаті області тренуються на базах міського та районного центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання проводилися згідно з правилами військово-спортивного багатоборства, розділ «Бойове багатоборство», і згідно єдиного календарного плану фізкультурно-спортивного заходів Запорізької області.

Змагання по розділу «Всестильової рукопашний бій» проводилися за версіямиБ-1 (легкий контакт), Б-2 (дозований контакт), Б-3, Б-4 (повний контакт).

Учасники змагань посіли 1-2-3 місця в своїх вагових категоріях нагороджувалися дипломами, медалями, кубками, пам'ятними призами.