Юні футболісти ЗОШ №38 м. Запоріжжя – переможці обласного фіналу!

19.05.2015
Запорізька область

У м. Токмак на стадіоні «Авангард» відбулися фінальні змагання обласного турніру з футболу «Шкіряний м’яч - Coca cola» серед юнаків 2004-2003 рр.н., які проводили КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації. На урочистому відкритті учасників фіналу привітав мер міста Токмак Ігор Котелевський. Шість кращих команд області визначали команду-переможця, яка буде представляти наш регіон на всеукраїнських змаганнях. Нагороди виборювали: ЗОШ №38 м. Запоріжжя, ЗОШ с. Благовіщенка К-Дніпровський район, гімназія «Сузір’я» м. Василівка, ЗОШ №4 м. Мелітополь, ЗОШ №4 м. Пологи та ЗОШ №5 т. Токмак. Крім футбольних матчів проводились змагання з елементів техніки футболу. Абсолютними переможцями у всіх номінаціях стали мелітопольські юні футболісти: Костик Богдан - жонглювання (181); Махіня Микита – удари на точність (4); Коноваленко Владислав – удари на дальність (39 метрів). Переможці в номінаціях отримали футбольні м’ячі та грамоти від ТМ «Coca cola».

За підсумками фінальних двобоїв третє місце вибороли учні ЗОШ №4 м. Мелітополь (тренер Станіслав Заброда), другими завершили змагання юні футболісти ЗОШ с. Благовіщенка К-Дніпровський район (тренери Андрій Діденко, Аркадій Лойко, голова районної федерації футболу Михайло Тараненко). Переможцями фіналу стали представники обласного центру ЗОШ №38(тренер Владислав Міщук), які продовжать підготовку до участі у зональних всеукраїнських змаганнях.

Переможці та призери були нагороджені кубком, медалями та грамотами від управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Всі команди-учасники фіналу отримали футбольні м’ячі від обласної федерації футболу.

Організатори змагань висловлюють подяку керівництву міста Токмак за надання прекрасної спортивної бази для проведення заходу.