Запалися грою

 Вівторок, 16 серпня 2016 23:00
Опубліковано в Запорізька область

11-14 серпня 2016 року на спортивному майданчику центрального міського пляжу в місті Запоріжжі відбувся відкритий турнір з пляжного футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. в рамках проведення Всеукраїнської акції «Олімпійське літо».

Організаторами змагань виступили: КЗ «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради а також управління спорту та фізичної культури департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради.

Змагання проводились з метою: залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організації активного відпочинку, виховання дітей та молоді у напрямку гармонізації розвитку фізичних і морально-вольових якостей засобами фізичної культури і спорту, пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення.

Спортивні змагання проводилися на березі річки Дніпро з краєвидами на славетну Хортицю. У турнірі прийняли участь 8 команд «Мегаполіс», «Юпітер», «Голкіпер», «МГА», «Мегаполіс-2», «Аякс», «Таврія-2» та «Таврія».

Велась запекла боротьба між командами, атмосфера була позитивна та незабутні емоції. За підсумками змагань перше місце зайняла команда «Таврія», яка у фіналі перемогла команду «Таврія-2» з рахунком 4:2. Обидві команди з міста Василівка Запорізької області які тренує Володимир Чабан. За третє місце вели боротьбу «Мегаполіс-2» та «Аякс». В результаті третє місце посіла команда «Аякс» перемігши «Мегаполіс-2» з мінімальним рахунком 2:1.

Після завершення спортивних змагань з привітальним словом виступив директор обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Олег Володимирович Рибченко та головний суддя змагань Юрій Анатолійович Кравченко .

Команди переможець та призери були нагороджені кубком, грамотами та медалями від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ЗОР та управління спорту та фізичної культури департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради. Кращим гравцем турніру було визнано Івана Хижняка з команди «Мегаполіс-2», який отримав приз від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР.

Усі учасники отримали масу задоволення, бадьорості та позитиву. А після нагородження і фотосесії учасники турніру з задоволенням купались у Дніпрі.

КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР висловлює велику подяку керівництву всіх команд-учасниць змагань за участь та співпрацю у проведенні Всеукраїнської акції «Олімпійське літо»